Yasal Uyarı
Gizliliğinize Saygılıyız

İşlemleriniz sırasında verdiğiniz ya da çeşitli araçlarla elde edeceğimiz kişisel verilerinizi saklamada ve kullanmada özel bir titizlik gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Bilgi saklama ve güvenliği şirketimizin politikasının bir parçasıdır. Bununla birlikte bizim web sayfamızdan bağlantı ile gideceğiniz başka sayfalar için bu garantiyi vermemiz mümkün değildir.

Gizlilik

Kişisel bilgilerinizi gizlilik ilkelerimize göre her türlü hile, kayıp, yok olma ve yetkisiz kişilerce kullanılma ihtimaline karşı kontrol altında tutuyoruz. Gizlilik yöntemlerimiz sürekli olarak kontrol edilip, geliştirilen yeni teknolojilerle desteklenmektedir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve İşlenmesi

İlgili mevzuatta kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veri olarak tanımlanmaktadır. Bu web sitesi otellerimizin geniş ürün yelpazesine ilişkin bir içeriği ihtiva etmekle birlikte, Siya Mara Turizm İnş. Mim. Müh. Müş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından birlikte kullanılmaktadır.

İletişim

Kişisel verilerinizle ilgili olarak Başvuru formlarında ilgili mevzuata uygun olarak yer verilen usullerle tarafımıza başvurabilirsiniz.